به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان شمالی؛ فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: در پی اعلام پاسگاه ایرج ، مبنی بر پلیس؛ مانع خودکشی مرد جوان شداینکه فردی با خودرو ۴۰۵ ضمن ارائه نامه‌ای به سرباز وظیفه پلیس راه، از وی درخواست کرده تا نامه را به پاسگاه تحویل دهد که پس از رؤیت نامه مشخص شد این فرد قصد دارد بدلیل مشکلات خانوادگی خودکشی کند که بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه ایرج اسفراین قرار گرفت.

سرهنگ مجید یگانه پور افزود: ماموران بلافاصله به محلی که فرد در نامه قید کرده بود حاضر می شوند و مشاهده می کنند، جوان ۲۳ ساله ای به قصد خودکشی درون خودرو شیر گاز پیکنیک را باز گذاشته و چند ورق قرص مصرف کرده است.

وی گفت: ماموران بلافاصله وی را به هوای آزاد منتقل می کنند و سپس توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل می شود وو خودروی او نیز برای تحویل به خانواده اش به پاسگاه منتقل می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین ضمن قدردانی از تلاش نیروهای پلیس و این عمل نوع دوستانه و خدا پسندانه آنها، گفت: پلیس در همه حال و در هر زمان حافظ جان، مال و ناموس مردم است و شبانه روز در جهت تامین امنیت شهروندان تلاش خواهد کرد.