شماره یک تنیس جهان که در اثر عصبانیت در جریان بازی و پرتاب توپ، باعث مصدومیت شدید داور شده و از مسابقات یواس اوپن اخراج شد، از کرده‌اش پشیمان است.

به گزارش تابناک ورزشی، تنیسور صربستانی که به خاطر رفتار غیرورزشی اش از اپن آمریکا اخراج شد با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کرد.

به نقل از پونتو د بریک، اخراج نواک جوکوویچ از اپن آمریکا می تواند تا مدت ها خبر اول دنیای تنیس باشد. مرد شماره یک جهان و بخت نخست قهرمانی در جریان دیدار برابر پابلو کارنیو (ازمرحله یک هشتم نهایی) به خاطر ضربه با توپ به داور خط از این رقابت ها اخراج شد. این اتفاق همه را تحت تاثیر قرار داد. تنیسور صربستانی به شدت عصبانی بود تا جایی که با خبرنگاران صحبت نکرد و موجب شد جریمه اش افزایش یابد. جوکوویچ سپس پیامی را در شبکه های اجتماعی منتشر و از همه عذرخواهی کرد. 

او نوشت: از این اتفاق ناراحتم. از مسئولان رقابت ها درباره وضعیت داور خط پرسیدم که خدارو شکر حالش خوب است. واقعا متاسفم که باعث شدم چنین استرسی به وجود آید. به تصمیم داوران احترام می گذارم. به زمان نیاز دارم و باید روی احساس ناامیدی که دارم کار کنم. سپس با تمام قدرت برگردم و آن ماجرا را مانند یک درس ببینم و از آن برای رشد و پیشرفت خود چه به عنوان بازیکن و چه انسان بهره ببرم. از تنیس اپن آمریکا و همه کسانی که در این رقابت ها تحت تاثیر این رفتارم قرار گرفتند عذرخواهی می کنم. از تیم، خانواده و هوادارانم که همیشه از من حمایت می کنند قدردانی می کنم. خیلی متاسف هستم.